هواداران2آتیشه نیماشاهرخ شاهی

نشست نفرین

عکس های نیما شاهرخ شاهی در نشست نفرین




نیما شاهرخ شاهی بازیگر فیلم سینمایی نفرین در نشست فیلم گفت: من به بازی در ژانر وحشت علاقمندم و المان های آن را بلدم و درباره آن مطالعه و تحقیق کرده‌ام.
نیما شاهرخ شاهی در ادامه افزاود:من بعد از بازی در فیلم "پارک وی" که نمی دانم دقیقا بگویم که فیلم خوبی بود یا خوب دیده شد و خاطره خوبی که مردم از بازی من در آن فیلم داشتند باعث شد تا تصمیم بگیرم دیگر در ژانر وحشت بازی نکنم و مدتی از بازی در این گونه سینمایی فاصله گرفتم و از اینگه در این ژانر به یک بازیگر کلیشه ای تبدیل شوم ترسیدم .
البته ناگفته نمایند بسیاری از فیلم هایی که در ژانر وحشت ساخته می شود فیلم های موفقی نیستند و خدا را شکر در ژانر وحشت کلیشه نشدم و توانستم توانایی هایم را در ژانر های دیگر نیز نشان دهم ولی به نظر من تجربه کردن نقش های متفاوت بد نیست .من به بازی در این ژانر علاقه مندم و المان هاشو بلدم و درباره آن مطالعه و تحقیق کردم . و فکر می کنم بد نیست که اگر فیلم موفقی در این ژانر ساخته می شود و از من درخواست حضور در آن فیلم می شود بازی کنم .من بعد از بازی در "پارک وی"کمی از این ژانر دور شدم اما سعی می کنم طبق علاقه خودم باز هم به این سمت قدم بردارم .

اما من لازم است تا تشکر کنم از آقایان توکل نیا به این دلیل که اصولا ساخت فیلم در ژانر وحشت حقیقتا جرئت می خواهد و تماشاگران ما با دیدن فیلم های ژانر وحشت سایر کشور ها توقع اش از این فیلم بالا می رود. ساختن فیلم در این ژانر با امکانات و بضاعت سینمای ایران حقیقتا کار سختی است و کمترکسی جرئت ورود به چنین ژانری را دارد. مردم هم این ژآنر را دوست دارند من بعد از "پارک وی"کارهای زیادی بازی کردم اما بیشتر مردم نقش من در فیلم "پارک وی"را در ذهن دارند و این نشان دهنده تاثیر این ژانر در میان مردم است وناراحت هستم از این موضوع که این فیلم از شرایط بد اکران برخوردار است اما خدا را شکر که در این مدت خوب فروخته است و تماشاگرش را جذب کرده است . به نظر من "نفرین"فیلم آبرومند ی است .این فیلم در شرایط نابرابری اکران شد ولی به نظر من در کل توانست حق مطلب را ادا کند.

 


منبع:فارس سینما

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و ششم دی ۱۳۹۰ساعت 15:46  توسط Partizan  |